Slide
Slide

Мъжкият волейболен тим на Марек Юнион Ивкони нанесе първа загуба на Добруджа 07 в настоящото първенство на Суперлигата. Двубоят бе изключително оспорван, като домакините от Дупница достигнаха до успеха след тайбрек, който затвориха с 15-13 точки. Преди това на два пъти добричлии бяха догонващи в геймовете 25-17, 27-29, 25-23 и 23-25. Поражението с 3-2 гейма донесе точка за добричлии при второто им гостуване. Топреализатор бе Ивес Мутабази с 29 точки (3 аса, 6 блокади), а Севетослав Иванов приключи със 17 точки. За Добруджа 07 Велизар Чернокожев и Игор Антонюк приключиха с по 23 точки. Припомняме Ви, че на старта те надделяха над Нефтохимик 2010, а след това пред своя публика се справиха и с ЦСКА. В предстоящия четвърти кръг на 10 ноември посрещат друг костелив орех в елитната дивизия – Монтана, който този шампионат има 1 победа и 2 загуби до момента.

• Харесай страницата на BGtourism.BG и във фейсбук ТУК, за да научавате по-бързо новините ни!
  • Изпращайте снимки и информация на office@bgtourism.bg по всяко време!