Снимка FB Посети Созопол

Созопол/Лайпциг. Община Созопол, съвместно с ученици от Немската гимназия в Бургас, започна участието си в едно от най-престижните изложения в Лайпциг.

Инициативата дава възможност за представянето на богатото културно наследство, туристическия потенциал и неповторимия дух на Созопол пред международна аудитория.

Учениците подготвиха специална презентация и съпътстващи материали, чрез които показват родния си град през своята гледна точка – с ентусиазъм, креативност и вдъхновение.

Проектът е чудесен пример за ефективно сътрудничество между образователна институция и местна администрация, което отваря нови възможности, създава контакти и разкрива нови перспективи пред младите хора. Целта на участието на дестинацията на германски пазар е насочване на туристите към възможностите за почивка в община Созопол.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте Bgtourism.bg във VIBER
Последвайте Bgtourism.bg в INSTAGRAM
Последвайте Bgtourism.bg във FACEBOOK
Последвайте Bgtourism.bg в YOUTUBE

ПРЕОТКРИЙ СВЕТА 
Избери от над 1.3 милиона хотела в 195 държави с директни онлайн резервации на страхотни цени