Дует Ритон с кмета на Каварна Нина Ставрева преди концерта им

Дует Ритон пуснаха специална благодарност към кмета на Община Каварна, като не спестиха суперлативи за топлото посрещане. Пeвците са поредните, които забелязaха и високо оцениха активната работата на кметския екип в добруджанската община относно фестивалите и подпомагане на развитието на родната ни култура. Ето и пълния им текст,  публикуван в профила им във фейсбук.

СКЪПИ ПРИЯТЕЛИ,
както знаете, миналата неделя, 2 септември „Ритон“ пяха на Централния площад в Каварна за празника на града. Нашите любимци са изключително впечатлени от радушното посрещане не само от страна на каварненци, но и от кмета Нина Ставрева.
Първата дама на града лично дойде да поздрави Катя и Здравко преди концерта им, част от турнето „40 години музика и любов“, а когато се качиха на сцената, тя ги аплодира от първите редове, редом до своите съграждани.
„Благодарим на Каварна и на г-жа Ставрева за топлото посрещане. Направи ни впечатление колко обичана е от съгражданите си“, заявиха Катя и Здравко.

Сподели публикацията


Официален туристически портал на България Нов СПА хотел в Сапарева Баня | 103° Hotel & SPA