Slide
Slide

Черноморец (Балчик) обърна Струмска слава (Радомир) с 2-1 в среща от 11-ия кръг на Втора професионална футболна лига при мъжете. След първите 45 минути гостите имаха гол аванс с попадение на Б. Николов в 17 мин. През втората част Касабов и Паланков, съответно в 47 и 77 минути, обърнаха резултата и донесоха четвъртия успех на тима от Белия град във втора дивизия. С победата балчиклии вече имат 15 точки в актива си и заемат седмата позиция във временното класиране. Начело е Царско село с 28, следван от Монтана с 23 и ЦСКА 1948 с 20 т. В Добрич утре Добруджа 1919 посреща Арда – четвърти във временното подреждане. Мачът е от 15:00 часа, на стадион “Дружба”.