Чепеларе. Чепеларе посрещна министъра на туризма доц. д-р Илин Димитров. В рамките на посещението си по повод Петата национална конференция по климатолечение той разгледа двата емблематичните музея в града – Музея на родопския карст и Музея на ските и ски спорта.
Сред уникалните експонати, разказващи за природните богатства на Родопите и славните страници от българския ски спорт, министърът не скри добрите си впечатления. Той сподели, че е приятно изненадан от това, което е видял, и от начина, по който Чепеларе съхранява и представя своето наследство пред гостите на града.

Министърът подчерта, че Чепеларе притежава всички предпоставки да се развива успешно както като зимен курорт, така и като привлекателна дестинация за целогодишен туризъм.

С красиво послание приключи визитата на министъра в Чепеларе. В Музея на ските и ски спорта той остави своята благодарност и отношение към мястото, като написа: „Бъдете здрави и обичайте туризма!“
Снимки Община Чепеларе

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте Bgtourism.bg във VIBER
Последвайте Bgtourism.bg в INSTAGRAM
Последвайте Bgtourism.bg във FACEBOOK
Последвайте Bgtourism.bg в YOUTUBE













































