Чуйте статията:

Велико Търново. Системата за ранно предупреждение BG-ALERT беше задействана тази сутрин заради пожара в района на Арбанаси. Съобщението е получено в 07.48 часа.

“Полски пожар с бързо разпространение, подпомогнато от силния вятър и високите температури. Препоръки към гражданите: Да не се движат по посока Велико Търново-Арбанаси-Горна Оряховица, района на Гарга баир и хижа Божур”, пише в съобщението, изпратено от кмета на Велико Търново. Предупреждението беше получено от живущите в района и пътуващите по магистрала Хемус в посока към Велико Търново. Съобщението е изпратено на български и английски език.

ЗА АКТУАЛНИ НОВИНИ И ПРОМОЦИИ НА АВИОКОМПАНИИ, ТУРОПЕРАТОРИ И ХОТЕЛИЕРИ - ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ КЪМ ВАЙБЪР КАНАЛА НА BGTOURISM.BG - ВКЛЮЧИ СЕ ТУК!

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте Bgtourism.bg във VIBER
Последвайте Bgtourism.bg в INSTAGRAM
Последвайте Bgtourism.bg във FACEBOOK
Последвайте Bgtourism.bg в YOUTUBE