Добруджа 07 записа трета победа в Суперлигата. Снимка Момчил Тодоров
Slide
Slide

зала „Добротица“, Добрич. Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07 победи с 3-1 Левски в изтеглена среща от осмия кръг на Суперлигата. Домакините допуснаха да бъдат пробити единствено в третата част, в която отстъпиха с 20-25. Преди това възпитаниците на Пламен Христов затвориха геймовете на 23 и 21 точки, а на финала се поздравиха с крайния успех след 25-23 в четвъртата част. Двубоят бе наблюдаван от близо 1000 зрители. С 3 победи и 3 загуби добруджанци се завърнаха в тройката на временното класиране с 11 т. след Хебър с 15 т. и ЦСКА с 12 т., но са с мач повече. В среща от шестия кръг на редовния сезон Добруджа 07 посреща на 24 ноември, от 18 часа, в зала „Добротица“ аутсайдера Деа спорт Бургас. Предстоящият противник има победа и 4 поражения в срещите си досега.

• Харесай страницата на BGtourism.BG и във фейсбук ТУК, за да научавате по-бързо новините ни!
  • Изпращайте снимки и информация на office@bgtourism.bg по всяко време!