Снимки Момчил Тодоров
Slide
Slide

Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07 загуби с 2-3 гейма от Монтана. Двубоят бе от четвъртия кръг на Суперлигата. Домакините на два пъти повеждаха в резултата след 25-19 и 25-21 съответно в първия и третия гейм. Монтана затвори втората част с 25-11. Равностойната среща предложи оспорван четвърти гейм, който гостите спечелиха с 25-22 и така изпратиха мача в тайбрек.

Монтана взе решителната част с 25-22, а с това и  срещата. Чернокожев и компания добавиха точка към своя актив и във временното класиране са шести с 2 победи и 2 загуби. В следващия кръг добруджанци гостуват на последния в таблицата Дунав, на 17 ноември.

• Харесай страницата на BGtourism.BG и във фейсбук ТУК, за да научавате по-бързо новините ни!
  • Изпращайте снимки и информация на office@bgtourism.bg по всяко време!